top of page

Доставка та повернення

 Умови доставки

1. Сума мінімального замовлення - 200 грн. 


2. Швидкість

Відвантаження оплачених замовлень здійснюється у день замовлення за наявності товару (при оплаті до 12:00). Якщо Вам потрібна доставка день у день - прохання повідомити нас про це. 
У випадку оплати після 12:00 - доставляємо наступного дня. 

 

3. Вартість
Доставка товарів здійснюється за тарифами ТОВ "Нова пошта" та не входить до вартості товарів на сайті. 
Розрахувати вартість доставки можна на сайті Нової пошти. 

Замовлення для фізичних осіб від 5000 грн відправляємо за наш рахунок. 


4. Можлива доставка за накладеним платежем для товарів, що є в наявності. Будь ласка, вкажіть у примітці при оформленні замовлення, якщо вам потрібна послуга накладеного платежу. Ми звʼяжемося з вами для підтвердження можливості надання даної послуги для конкретного замовлення.  

5. Терміни доставки товарів під замовлення можуть варіюватися в залежності від бренду та наявності товару на складі в Європі. Зверніть увагу, що такі замовлення можуть бути оформлені лише за передплатою (якщо інше не передбачено умовами договору між юридичними особами). 

Умови повернення

1. Згідно чинного законодавства України повернення товару фізичними особами може відбуватися протягом 14 календарних днів з моменту його придбання. 

2. Якщо повернення або обмін товару не повʼязані з провиною постачальника, а обумовлені неправильно підібраним розміром, кольором, фасоном тощо - доставка та обмін здійснюються за рахунок покупця. 

 

bottom of page